Posts tagged: dobra zmiana

Jeżeli Twój sprzedawca nie podwyższył jeszcze cen do poziomu świątecznego i do poziomu cen, które będą panowały w 2017, wykorzystaj to i zrób zakupy już w tym tygodniu!

comments Możliwość komentowania Jeżeli Twój sprzedawca nie podwyższył jeszcze cen do poziomu świątecznego i do poziomu cen, które będą panowały w 2017, wykorzystaj to i zrób zakupy już w tym tygodniu! została wyłączona
By , 19 stycznia 2017

Jeżeli Twój sprzedawca nie podwyższył jeszcze cen do poziomu świątecznego i do poziomu cen, które będą panowały w 2017, wykorzystaj to i zrób zakupy już w tym tygodniu. Oszczędzi to wszystkim wiele kłopotu i długich kolejek. Cóż pani kasjerce po 17 zł za godzinę w 2017 r., jeżeli będzie ciężko pracować bez koleżanki do pomocy i w innym sklepie nie kupi za wiele z powodu podwyżek? 17 zł za godzinę wymiata żelazną miotłą drobnych pracodawców i przedsiębiorców, którzy będą zdani na łaskę socjalu. W stolicy, która ma najlepszy dostęp do mediów i wyższe stawki godzinowe być może zmiana nie będzie to tak srodze odczuwalna, ale reszta Polski ostro się na tym przejedzie. Co nagle to po diable. Moja cukiernia wprowadziła już podwyżki o ok. 30%. Jakimś rozwiązaniem są młodzi ludzie zza granicy. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Z innym newsów: w gminie miasta powiatowego w zachodniopomorskim jest zaledwie 20 pierwszoklasistów. To ok. 3 uczniów w klasie wiejskiej szkoły podstawowej. Jest to efekt urbanizacji, lepszej komunikacji i wyludniania się terenów wiejskich. Kto zaopiekuje się seniorami na wsi?

OfficeFolders theme by Themocracy