Category: Inne informacje

Jak dostosować stronę pod urządzenia mobilne i dlaczego jest to tak ważne?

comments Możliwość komentowania Jak dostosować stronę pod urządzenia mobilne i dlaczego jest to tak ważne? została wyłączona
By , 19 stycznia 2017

Urządzenia mobilne wkroczyły już na dobre na rynek. Praktycznie każda osoba w dzisiejszych czasach posiada smartfona z dostępem do internetu i właśnie dlatego życie internetowe odbywa się już nie poprzez komputer a właśnie dzięki telefonom. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom należało wiele stron dostosować do urządzeń mobilnych, gdyż wersje komputerowe przegląda się na ekranach telefonów po prostu bardzo niewygodnie. Dodatkowo za przystosowaniem strony do urządzeń mobilnych przekonuje nas pozycjonowanie stron, gdyż strony, które mają dodatkową wersję pod telefony i tablety są pozycjonowane przez wyszukiwarki znacznie wyżej niż te posiadające tylko wersje komputerowe. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne i praktycznie żadna strona bez wersji mobilnej strony nie ma szans wybić się na rynku. Jak można jednak dostosować stronę pod urządzenia mobilne? Najlepszym pomysłem jest stworzenie dodatkowej witryny pod tym samym adresem, lecz z literką m na początku adresu, która informuje o wersji mobilnej. Jest to najlepsza opcja i najlepiej oceniana przez wyszukiwarki, dzięki czemu strony takie mają dużo wyższą pozycję w internecie i mają znacznie większe szanse na odniesienie sukcesu.

Informacja organizacyjna

comments Możliwość komentowania Informacja organizacyjna została wyłączona
By , 12 stycznia 2015

Od czasu założenia przeze mnie niniejszego bloga minęło ładnych parę lat. Po krótkim zastanowieniu postanowiłem, że najlepiej zrobię jeśli połączę go z innym moim blogiem, na którym opisywałem różne kwestie związane z prawem handlowym. Nie mam zbytnio czasu na pisanie nowych notek, a niestety istniało ryzyko że obydwa blogi z takich czy innych powodów pójdą się kochać 🙁 więc aby uratować całą treść i jednocześnie ułatwić sobie dalszą pracę, postanowiłem w dniu dzisiejszym dokonać połączenia. Tak więc od teraz tematyka tego bloga będzie szersza, niż wskazywałby na to adres – bo oprócz negocjacji w handlu zagranicznym będą tutaj opisane także różne aspekty prawne działalności gospodarczej.

Miłej lektury! O ile oczywiście czytanie o kodeksach i innych tego typu rzeczach może być miłe 😉

OfficeFolders theme by Themocracy